NOVINKA

MAXI CWG + rámeček na zeď (různé barvy)

V tomto úžasném setu dostanete vygravírované MAXI CWG z jedné strany + rámeček pro pověšení na stěnu - vynikající dárek. RÁMEČEK rozměr:..

270 Kč /ks
Skladem
V tomto úžasném setu dostanete vygravírované MAXI CWG z jedné strany + rámeček pro pověšení na stěnu - vynikající dárek. RÁMEČEK rozměr: 16x16x3,2cm vč. retuše a háčku na pověšení na zeď vč. PASPARTY - barevné pozadí pod MAXI CWG vč. nalepení MAXI CWG oboustranou lepenkou - je možné v budoucnu vyndat Pasparta je do rámečku upevněna ohebnými plíšky - tzn. je možné MAXI CWG vyndavat, měnit atd. MAXI CWG materiál: buk průměr 10cm tloušťka: 2cm Maxi CWG (czech wood geocoin) je vhodný jako dárek, zejména díky jeho mohutným rozměrům (viz. doplňkové foto s porovnáním s normálním CWG). Dřevo je jemně broušené a motiv krásně ostře gravírovaný. Z důvodů velikosti je třeba mít návrh ve vektorech (křivkách), případně velice kvalitní bitmapa (jpg,png,bmp; min.doporučené DPI 300). V případě nekvalitních či malých vzorů si vyhrazujeme právo na příplatek za přípravu podkladů ke gravírování (max. 30 Kč/ 15 min.) Je možné použít návrh ze stávajících cwg či razítek, které jste si u nás nechávali dělat (nebo máte návrh od jiného výrobce, nejčastěji v .pdf) NÁVRH NÁM POŠLETE NA EMAIL geofashion@geofashion.eu, případně NAPIŠTE VAŠE PŘÁNÍ DO KOMENTÁŘE K OBJEDNÁVCE Jedná se o jednostranné laserové gravírování do dřevěného materiálu dle předlohy zákazníka.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací